Ota yhteyttä Vivago-tiimiin!

 

Vivago Oy
Itsehallintokuja 6
02600 Espoo

Vivago asiakastuki (24/7)
Puhelinnumero: 010 2190 615
s-posti: tuki@vivago.com (muutospyynnöt, ei kiireelliset)

Ota yhteyttä Vivago myyntiin myynti@vivago.com
Ota yhteyttä Vivago koulutukseen koulutus@vivago.com
Ota yhteyttä Vivago laskutukseen laskutus@vivago.com

Annamme mielellämme lisätietoja Vivago-ratkaisuihin, palveluihin ja tuotteisiin liittyen. Ota yhteyttä!

 

Arto Mikkola
050 431 3335
arto.mikkola@vivago.com
Tuotepäällikkö (Pohjois-, Itä- ja Etelä-Suomi)
Lähetä viesti

Tero Nuora
040 594 9691
tero.nuora@vivago.com
Myyntipäällikkö (Länsi ja Etelä-Suomi)
Lähetä viesti

Renne Kaseva
0400 739 883
renne.kaseva@vivago.com
Myyntijohtaja
Lähetä viesti

Marikka Nylund
044 569 8234
marikka.nylund@vivago.com
Kouluttaja
Lähetä viesti

Maria Lavonen
010 2190 610
maria.lavonen@vivago.com
CEO
Lähetä viesti

Jussi Tuuri
010 2190 610
jussi.tuuri@vivago.com
CFO
Lähetä viesti

Niina Vilkas
010 2190 610
niina.vilkas@vivago.com
Laatu- ja regulatiivinen johtaja
Lähetä viesti

Eelis Cederström
010 2190 610
eelis.cederstrom@vivago.com
Tekninen johtaja
Lähetä viesti

Satu Ruissalo
040 935 4449
satu.ruissalo@vivago.com
Markkinointijohtaja
Lähetä viesti